top of page

Brow  Bar

20.png
web texty jako obrázky.png

500,-

500,-

1000,-

Obočí je rámem obličeje, ale jako skvělý doplněk, jsou nabarvené řasy, které vám pomohou váš výraz v obličeji ještě podrthnout. Pro klientky je oblíbený stav "vstanu a jdu" a nemusí se ráno dlouze vykreslovat s obočím.

 

Velimi záleži ná takzvaném Brow Mappingu. Jedná se o důkladné vyměření obočí pomocí barvící nitky, pravítka, vodováhy... No hotová Pythagorova věta.

 

Formování obočí provádím pomocí pinzety, případně teplého, krémového vosku značky Lycon, aby pro vás mučení v podobě odstraňování chloupků nemělo dlouhého trvání.

 

Barva obočí se odvijí od barvy vašich vlasů, ovšem červené či modré obočí po mně nechtějte. V tom případě se řídím dle barvy vašich odrostů a typu osobnosti :)

laminace obočí a řas

26.png

1100,-

1100,-

2000,-

Možná znáte oldschool variantu v podobě Trvalé na řasy. Laminace řas alias

lash lifting, je nová metoda natočení řas. Dříve se musela řasa narušit, aby do ní mohly proniknout chemické látky, které řasu natočily. Pomocí nejnovějších metod lze do řasy chemikálie dostat, aniž by se řasa poničila.

Závěrem se do řas dostává i značné množství výživy v podobě botoxu a hydratčního séra.

Stejný princip je u chloupků v obočí, jen tam necílíme na jejich natočení, nýbrž na jejich narovnání a optické zahuštění.

Výdrž se odvíjí od množství návštěv na tuto proceduru. Čím více návštěv jste absolvovala, tím déle postupem času netočení řas či vyrovnání obočí drží. Chloupky mají totiž svalovou paměť a postupem času si zapamatují své zakřivení a snaží se ho sami držet.

Ze začátku laminace vydrží přibližně 4 - 6 týdnů.

 

Nejedná se o zeslabení chloupků, ale o jejich posílení a regeneraci.

Chloupek nabyde až o 30%-50% na svém objemu.

Obočí či řasy budou lépe růst díky vitamínové výživě s názvem "Botox"

25.png
27.png
28.png

ONLINE REZERVACE & CENA

bottom of page